Smile Academy

Smile academy

Nasi lekarze to specjaliści w dziedzinie Protetyki Stomatologicznej i Chirurgii Szczękowo – Twarzowej. Przez lata doskonalili się pod okiem najlepszych lekarzy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, zdobywali doświadczenie w kraju i za granicą. Dzisiaj swą bogatą wiedzą pragną podzielić się z innymi lekarzami, przekazując nie tylko teoretyczne ale i praktyczne umiejętności.

Oferujemy Państwu prakyczne kursy – od podstawowych zabiegów po zaawansowane techniki z zakresu Chirurgii i Protetyki.

CHIRURGIA

Wykonywać będzie można zabiegi m.in. dłutowania ósemek, hemisekcji oraz resekcji wierzchołków. Możliwa będzie również mobilizacja płata i zamknięcie połączenia ustno – zatokowego. Na kursach implantologicznych będą mieli Państwo możliwość samodzielnego wprowadzenia implantu, oraz zapoznania się z bardziej zaawansowanymi technikami, jak podniesienie dna zatoki szczękowej.

PROTETYKA STOMATOLOGICZNA

Możliwe będzie wykonywanie pojedyńczych koron i licówek, jak również prac kombinowanych z zastosowaniem precyzyjnych elementów retencyjnych.

Warto podkreślić, że wszystkie zabiegi jakie Państwo będą mieli okazję przeprowadzić u nas, są nie tylko wykonywane na najwyższej jakości fantomach stomatologicznych, lecz przede wszystkim z udziałem naszych pacjentów. Dzięki temu, kursant ma możliwość jak najlepiej poznać i wykorzystać zdobytą wiedzę.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Praktyka, praktyka, praktyka (70% czasu szkolenia)!! Ponieważ wiemy, że jest to najskuteczniejsza metoda nauki.

Małe grupy szkoleniowe zapewniające komfort pracy i indywidualne konsultacje.

Specjalistyczny i nowoczesny sprzęt. Naszymi partnerami są liderzy na rynku stomatologicznym. Możliwość pracy nie tylko na najwyższej jakości fantomach stomatologicznych ale również przy pacjentach.

… a jeśli wciąż nie jesteś przekonany, koniecznie sprawdź opinie naszych absolwentów!