fbpx

znajdź nas na

O nas

Nowoczesny gabinet spełniający najwyższe standardy w leczeniu stomatologicznym jak i z zakresu medycyny estetycznej.

Gabinet HappySmile jest nowoczesnym gabinetem spełniającym najwyższe standardy w leczeniu stomatologicznym jak i z zakresu medycyny estetycznej. Korzystamy z nowoczesnych metod leczenia, a gabinet wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny.

Szczycimy się praktyką stomatologiczną o standardzie europejskim. W naszej klinice do Państwa dyspozycji są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy nieustanie poszerzają swoją wiedzę na szkoleniach, konferencjach i sympozjach w kraju i za granicą. Każdy z pacjentów jest dla Nas bardzo ważny, dlatego też traktowany jest indywidualnie i z przyjmowany z należytą starannością.

Obejmujemy pacjenta opieką podczas całego procesu leczenia, gdyż w komfortowych warunkach leczenie przebiega przyjemniej. Dbamy równie mocno o klimat wizyty, o bezpieczeństwo, skuteczność oraz bezbolesność proponowanych procedur. Zadowolenie pacjentów zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, stosowaniu najnowocześniejszych i uznanych na świecie technik leczenia.

Poznaj nasz zespół

Celem naszego zespołu jest zapewnienie wszelkich możliwych rozwiązań w kreowaniu zdrowego, pięknego i atrakcyjnego wyglądu.

Co nas wyróżnia?

Najwyższej klasy
sprzęt medyczny

Wykwalifikowana, doświadczona kadra lekarzy specjalistów

Kompleksowa i profesjonalna opieka stomatologiczna

Smile Academy - Akademia szkoleń
dla lekarzy i pielęgniarek

Opinie naszych klientów

Umów się na wizytę!

Potrzebujesz konsultacji, porady? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Umów się na wizytę!