fbpx

znajdź nas na

Nasz zespół

Celem naszego zespołu jest zapewnienie wszelkich możliwych rozwiązań w kreowaniu zdrowego,
pięknego i atrakcyjnego wyglądu.

Dr n. med.

Miłosława Pancerz-Łoś

Specjalista protetyki stomatologicznej, lekarz medycyny estetycznej, założycielka kliniki Happy Smile

Miłosława Pancerz-Łoś - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, która ukończyła studia z tytułem Primus Inter Pares. W latach 2002-2010 asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

Swoje doświadczenie w zakresie ortodoncji zdobywała na licznych kursach w kraju i zagranicą. W 2013r. odbywała staż w Międzynarodowym Centrum Ortodontycznym IOC w Santiago de Compostella u prof. Suareza. Współzałożyciel Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Przychodni Stomatologiczno-Implantologicznej „Miladent”. W 2014 r. obroniła tytuł dr n. medycznych z wyróżnieniem. Uczestniczy w licznych kursach specjalistycznych z dziedziny ortodoncji, implantologii, protetyki, stomatologii i medycyny estetycznej. Absolwentka w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Anging. Współautorka licznych artykułów na temat wpływu stopów metali stosowanych w koronach i ich wpływu na środowisko immunologiczne i mikrobiologiczne w jamie ustnej oraz zmian powodujących odrzucenie implantów.
Kierownik specjalizacji z zakresu protetyki stomatologicznej.

Założycielka Smile Academy, oferując szkolenia praktyczne na najwyższym poziomie dla Lekarzy Dentystów, Higienistek i Asystentek stomatologicznych.

Umów się na wizytę!

Potrzebujesz konsultacji, porady? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Umów się na wizytę!